Drobečková navigace

Úvod > Třídy a družina > Druhý stupeň > Třída 9.B > Třídní fond ve školní on-line pokladně

Třídní fond ve školní on-line pokladně

Vážení rodiče,

v tuto chvíli většině z vás zůstávají ve školní on-line pokladně větší či menší přebytky financí. Jakmile bude po všech školních akcích, budou vybrané (a případně uhrazené poškozené či ztracené) učebnice a budou vyrovnány veškeré závazky vůči škole (některých se nejspíš budou týkat platby za zdevastované šatní skříňky, dnes měli někteří žáci potřebu vyrývat nesmyslné nápisy do třídní nástěnky, na stěnách učebny jsou zaschlé zbytky potravin, přede dveřmi do třídy se drolí kus zdi, neboť pár kluků se baví kopáním, případně bušením pěstmi do stěn) - pak vám bude počátkem července veškerý zůstatek vyplacen.

Díky za pochopní,

JH