Úvod > Třídy a družina > Druhý stupeň > Třída 9.B > Události v BŘEZNU

Události v BŘEZNU

Vážení rodiče, milí deváťáci,

věřím, že jste zvládli podat přihlášky na střední školy bez problémů, v následujících týdnech očekávejte pozvánku na školu, kde zkoušku fyzicky složíte. Do přijímaček ale zbývá ještě 7 týdnů, které prosím maximálně využijte, abyste se doučili ještě to, co potřebujete. Kromě plného soustředění na učení nás tedy mj. čeká:

• ST 27. 2. dotazníkové šetření MČ Praha 10 na základě kterého budou lépe zacíleny preventivní programy na školách - vysvětlím v pondělí na etice, ale již teď a tady žádám o seriózní přístup
  • ÚT 19. 3. školní superstar
  • ST 20. 3. v 16:00 jarní jarmark (pozvánku ještě zveřejním zvlášť)
  • ÚT 26. 3. jdeme na projekci filmů na festival Jeden svět do kina Atlas, vstupné 80,- Kč bude strženo ze školní on-line pokladny
  • ČT 28. 3. - PO 1. 4. velikonoční prázdniny
  • PÁ 12. a PO 15. 4. termín jednotné přijímací zkoušky

Dále rodiče informuji, že žáci vymysleli návrh třídních mikin, které jsou poptané k výrobě. Jakmile budu mít přesnou kalkulaci, dám vědět. Školu v přírodě (respektive červnový výjezd) bych rád doladil do konce února, pak vás oslovím s podrobnostmi a dotazem, zda byste svou dceru / svého syna přihlásili.

Děkuji a přeji pěkné dny!

Jan Havlice