Prvňáčci

Vážení rodiče,

na této stránce naleznete informace, týkající se chystaného zápisu do prvních tříd.

Zápis se uskuteční 2. a 3. 4. 2019 od 14 do 18 hodin. Elektronická rezervace termínu bude zpřístupněna v polovině března. Vzhledem k naplněnosti školy budeme přijímat 50 dětí do dvou prvních tříd – kriteria pro přijetí, která naleznete níže, jsou závazná. Budeme rádi, když se rodiče a jejich děti předem seznámí se způsobem naší práce. Řadu informací naleznete na našich webových stránkách, osobní zkušenost je ale velmi důležitá – proto každoročně pořádáme program Do první třídy s úsměvem. Termíny jednotlivých setkání naleznete rovněž níže. Setkání jsou zároveň příležitostí k odpovědím na vaše otázky.

Jana Churáčková, ředitelka školy

kritéria pro přijetí SPÁDOVÉ OBLASTI ZŠ EDEN Do první třídy s úsměvem 2018 web Jak učíme v prvních třídách O-matematice-prof.-Hejného O písmu Comenia Script masaze-info Vzkazy rodičům od dětí Co by měl umět prvňáček ZŠE Potřeby pro prvňáky 2018-19 Pomůcky-pro-přípravnou-třídu navod-skolni-pokladny