Prvňáčci

Vážení rodiče,

pokud uvažujete o tom, že přijdete se svou dcerou/svým synem k zápisu do první třídy do naší školy, doporučujeme seznámit se způsobem naší práce s dětmi. K tomu by mohly pomoci informace níže uvedené a zejména program „Předškoláček Edeňáček“ (dřívější název „Do první třídy s úsměvem“), jehož čtyři setkání proběhnou ve dnech 6. 11. 2019, 22. 1., 5. 2. a 4. 3. 2020 od 16 hodin.

Předškoláček Edeňáček 2019_2020 program

Velký zájem o naši školu nás těší, ale již několik let převyšuje naše možnosti. Níže naleznete kritéria pro přijetí a prosíme , abyste se s nimi seznámili. Pokud nejste z naší spádové oblasti a pokud Váš syn/Vaše dcera nemá ve škole sourozence, doporučujeme zapsat dítě i na spádovou školu. V případě přijetí k nám pak obratem tuto školu budete informovat o tom, že odstupujete ze správního řízení. 

Zápis do prvních tříd proběhne 1. a 2. 4. 2020 od 14 do 18 hodin.

Jana Churáčková, ředitelka školy

Spádové oblasti ZŠ Eden

kritéria-pro-přijetí (1) Jak učíme v prvních třídách O-matematice-prof.-Hejného Matematika Hejny O písmu Comenia Script masaze-info Vzkazy rodičům od dětí Co by měl umět prvňáček navod-skolni-pokladny 19-20 Pomůcky-pro-přípravnou-třídu