Prvňáčci

Vážení rodiče, veliký zájem o zápis dětí do naší školy nás velmi těší, ale zároveň nás mrzí, že nemůžeme vyhovět všem. Byli jsme rozhodnuti  pro školní rok 2020/2021 otevřít dvě první třídy, ale zájem ještě předčil naše očekávání, takže jsme se nakonec rozhodli otevřít třídy tři, i když jsme už téměř za hranicemi prostorových možností školy. Ani tak jsme nemohli vyhovět všem zájemcům a po naplnění 1. a 2. kriteria jsme museli losovat. Výsledky zápisu naleznete níže.

Tradiční schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se letos nemůže uskutečnit, proto vám všechny potřebné informace předáme v písemné podobě, až si přijdete ve dnech 12. – 14. 5. 2020 v době od 14 do 16 hod. vyzvednout rozhodnutí o přijetí. Na osobní setkání s vámi a zejména vašimi dětmi se budeme těšit  v září.

Jana Churáčková, ředitelka ZŠ Eden

Rozhodnutí o přijetí do 1. třídy šk. rok 20-21

 

Spádové oblasti naší ZŠ (po aktualizaci vyhlášky): Spádové oblasti ZŠ Eden

kritéria-pro-přijetí (1) 10 nejčastějších otázek a odpovědi na ně Jak učíme v prvních třídách O-matematice-prof.-Hejného Matematika Hejny O písmu Comenia Script masaze-info Vzkazy rodičům od dětí Co by měl umět prvňáček navod-skolni-pokladny 19-20 Pomůcky-pro-přípravnou-třídu