Úvod > Informace o škole > Budoucí prvňáčci > Informace pro rodiče, kteří uvažují o tom, že zapíšou své děti na naši školu

Informace pro rodiče, kteří uvažují o tom, že zapíšou své děti na naši školu

Zájem o zápis dětí od prvních tříd a do přípravné třídy již několik let převyšuje naše kapacitní možnosti.

• Ideální situace je, pokud jsme pro vás současně školou spádovou a zájmovou, protože zatím jsme vždy mohli přijmout všechny spádové děti, a doufáme, že tomu tak bude i v dalších letech.
  • Pokud jsme pro vás školou zájmovou, ale nikoliv spádovou, doporučujeme zapsat syna/dceru současně i na školu spádovou a vyčkat. V případě přijetí k nám pak vezmete na spádové škole svou žádost o přijetí zpět.
  • Pokud jsme pro vás školou zájmovou a nespádovou a v prvním kole Vašeho syna/Vašeho syna nepřijmeme, nezoufejte. Může se stát, že naopak někdo, pro koho jsme školou spádovou, ale nikoliv zájmovou, vezme svou žádost o přijetí k nám zpět a u nás se tím uvolní místo.

kritéria-pro-přijetí-zápis.pdf

kritéria-pro-přijetí-přípravná třída.pdf