Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Kontakty

Kontakty

AdresaVladivostocká 6,
100 00 Praha 10

Ústředna,
omluvy nepřítomnosti:
+420 267 310 674

Ředitelna: +420 272 738 443

Školní jídelna
(není součástí školy):
+420 272 733 776

Kancelář: +420 272 742 290

Datová schránka: 8p6jp8s

E-mail školy: info@zseden.cz
E-mail ředitelky: churackova@zseden.cz

Kontakt na pověřence GDPR:   monika.bendova@praha10.cz

Další kontakty

Vedení školy

ředitelka PhDr. Bc. Jana Churáčková churackova@zseden.cz
zástupce řed. pro 2. stupeň, statutární zástupce Mgr. František Pomahač pomahac@zseden.cz
zástupkyně řed. pro 1. stupeň a školní družinu Mgr. Martina Černá cerna@zseden.cz
výchovná poradkyně pro 1. stupeň Mgr. Jitka Čalová calova@zseden.cz
výchovná poradkyně pro 2. stupeň Mgr. Helena Kofroňová kofronova@zseden.cz
školní metodik prevence Mgr. Kateřina Jelínková jelinkova@zseden.cz
vedoucí vychovatelka Iveta Procházková prochazkova@zseden.cz
speciální pedagog Mgr. Veronika Dusová dusova@zseden.cz
školní psycholog Mgr. Jana Blažke blazke@zseden.cz
koordinátor a metodik IT Mgr. Michael Jelínek jelinek@zseden.cz
psycholog PPP P10    
speciální pedagog PPP P10 Mgr. Anna Bárta Holdová holdova@ppp10.eu, tel. +420 770 121 167
hospodářka školy Lenka Skřivanová skrivanova@zseden.cz
školník Michal Čepela cepela@zseden.cz

Vychovatelé ŠD

tel.  +420 267 310 674 + linka
Novotná Dana l. 204 novotna@zseden.cz
Varhaníková Radka l. 219 varhanikova@zseden.cz
Kolínská Alexandra l. 217 kolinska@zseden.cz
Procházková Iveta l. 216 prochazkova@zseden.cz
Denglerová Petra l. 201 denglerova@zseden.cz
Zemanová Jarmila l. 220 zemanova@zseden.cz
Saidl Jaroslav l. 228 saidl@zseden.cz
Havelková Dana l. 218 havelkova@zseden.cz

Netřídní učitelé

tel.  +420 267 310 674 + linka
Mgr. Kofroňová Helena l. 213 kofronova@zseden.cz
Bc. Šmíd Michal l. 209 smid@zseden.cz
Mgr. Hladíková Marcela  l. 214 hladikova@zseden.cz
Mgr. Hůlová Barbara l. 221 hulova@zseden.cz
Mgr. Karoch Petr   karoch@zseden.cz
Zmeškalová Barbora, DiS. l. 212 zmeskalova@zseden.cz
Mgr. Jelínková Kateřina l. 214 jelinkova@zseden.cz
Mgr. Mervartová Iva l. 209 mervartova@zseden.cz
Ing. Černý Jiří                         l. 213 cerny@zseden.cz
Kotyra Martin, DiS. l. 210 kotyra@zseden.cz
Mgr. Marek Vladimír l. 208 marek@zseden.cz
Bc. Tatarchuk Diana l. 231 tatarcukova@zseden.cz
Hess Garcia Lenka l. 209 hess@zseden.cz
Kotsenko Iryna l. 207 kotsenko@zseden.cz

Třídy a jejich třídní učitelé

tel.  +420 267 310 674 + linka
0.A Mgr. Máchová Lucie l. 218 machova@zseden.cz
I.A Mgr. Cháberová Zuzana l. 213 chaberova@zseden.cz
I.B Bc. Vích Matyáš l. 213 vich@zseden.cz
I.C Mgr. Jandová Barbora l. 224 jandova@zseden.cz
II.A Moravčíková Andrea l. 224 moravcikova@zseden.cz
II.B Mgr. Lenka Maštalířová l. 224

mastalirova@zseden.cz

II.C Mgr. Dusová Veronika   dusova@zseden.cz
III.A Mgr. Čalová Jitka l. 224 calova@zseden.cz
III.B Mgr. Chrzan Ľuboslava Passiová l. 224 chrzan@zseden.cz
III.C MgA. Mgr. Doležalová Veronika l. 224 dolezalova@zseden.cz
IV.A Mgr. Zahradníček David l. 212 zahradnicek@zseden.cz
IV.B Mgr. Viktorová Ilona l. 211 viktorova@zseden.cz
IV.C Mgr. Foltová Vladimíra l. 211 foltova@zseden.cz
V.A Mgr. Běhanová Martina l. 211 behanova@zseden.cz
V.B Mgr. Mgr. Urbanová Renata l. 211 urbanovar@zseden.cz
VI.A Bc. Kučerová Lucie l. 231 kucerova@zseden.cz
VI.B Mgr. Mgr. Pinkr Tomáš l. 212 pinkr@zseden.cz
VI.C Bc. Horák Ondřej l. 210 horak@zseden.cz
VII.A Mgr. Jelínek Michael l. 206 jelinek@zseden.cz
VII.B Mgr. Kotmanová Gabriela l. 209 kotmanova@zseden.cz
VII.C Mgr. Drahorádová Julie l. 231 drahoradova@zseden.cz
VIII.A Kolářová Kubová Tereza l. 212 kolarova@zseden.cz
VIII.B Mgr. Potůček Jiří l. 208 potucek@zseden.cz
VIII.C Mgr. Adam David l. 210 adam@zseden.cz
IX.A Mgr. Halko Jiří l. 210 halko@zseden.cz
IX.B BcA. Havlice Jan  l. 209 havlice@zseden.cz
IX.C Mgr. Polanská Alena l. 231 polanska@zseden.cz

Asistenti pedagoga

tel. +420 267 310 674 + linka
Tatarčuková Diana - koordinátorka pro ukrajinské žáky l. 231 tatarcukova@zseden.cz
Oleksiienko Olha - koordinátorka pro ukrajinské žáky l. 207 oleksiienko@zseden.cz
Filo Iveta - školní asistentka l.207 filo@zseden.cz
Soukupová Dominika l. 207 soukupova@zseden.cz
Havelková Dana l. 207/218 havelkova@zseden.cz
Hess Garcia Lenka l. 209 hess@zseden.cz
Varhaníková Radka l. 207/219 varhanikova@zseden.cz
Zemanová Jarmila l. 207/220 zemanova@zseden.cz
Chmelová Gabriela l. 207 chmelova@zseden.cz
Procházková Iveta l. 207/216 prochazkova@zseden.cz
Kolínská Alexandra l. 207/217 kolinska@zseden.cz
Vacková Jana l. 207 vackova@zseden.cz
Jindová Barbora l. 207 jindova@zseden.cz
Mihálová Marta l. 207 mihalova@zseden.cz
Informace o odesílateli
Zpráva
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů