Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Informace ze školy > Co se děje > 4. a 5. třídy dosáhly skvělého výsledku na fotbalovém turnaji McDonald's Cup

4. a 5. třídy dosáhly skvělého výsledku na fotbalovém turnaji McDonald's CupNaše 4. a 5. třídy se zúčastnily fotbalového turnaje McDonald's Cup. Turnaje, kterého se účastní mnoho základních škol v České republice. Úvodní okresní a obvodní kolo jsme zvládli a postoupili vždy z prvního místa. V krajském finále, které se konalo minulý týden, jsme obsadili po vynikajícím výkonu skvělé 3. místo. Turnaj začal ve středu ráno a náš tým vstoupil do prvního zápasu s velkým nasazením. Základní skupinu jsme odehráli s velkým přehledem a s nejlepším skóre jsme postoupili z 1. místa. V semifinále jsme narazili na soupeře, který nakonec zvítězil těsným rozdílem. I přesto, že nás tento zápas odsunul do boje o třetí místo, tým ukázal neuvěřitelné odhodlání. Zápas o třetí místo byl skutečným vyvrcholením našeho herního projevu. Náš tým se nevzdal a po úvodním neproměňování vyložených šancí jsme zlepšili koncovku. Utkání jsme zvládli a zvítězili. Hráči předvedli vynikající technickou vybavenost, týmovou spolupráci a nezlomnou vůli. Bronzové medaile jsou odměnou za jejich reprezentaci školy.

Ondřej Horák, učitel tělesné výchovy