Úvod > Informace ze školy > Co se děje > Čtvrté představení KMD

Čtvrté představení KMD

Ve středu 26. dubna členové klubu mladých diváků navštívili představení Cikáni jdou do nebe v Divadle Bez zábradlí. Herci, tanečníci a zpěváci v jednom nám představili velice živé a poutavé představení. Divadlem zněly podmanivé melodie, viděli jsme temperamentní tance a sledovali jsme příběh osudové lásky krásné Rady a zloděje koní Lujko Zobara na základě povídek Maxima Gorkého.   Jednalo se o poslední představení letošní divadelní sezony. Všem členům děkujeme za vzorné chování během představení a společenské oblečení, které si nikdy nezapomněli vzít. Věříme, že žáci osmých tříd budou pokračovat v divadelní tradici i v příštím roce a že je doplní mnoho žáků letošních sedmých tříd. Našim deváťákům přejeme šťastné vykročení v dalším studiu a těšíme se, že se v některém divadle třeba potkáme.

Pavlína Poletínová, koordinátorka KMD

Čtvrté představení KMD