Úvod > Třídy a družina > První stupeň > Třída 2.B > Vánoční besídka

Dobrý den,

připomínám čtvrteční besídku od 16. hodin- moc se na všechny rodiče těšíme.

S dětmi budeme pro každého z Vás připravovat  občerstvení v podobě pomazánky na jednohubkách a také kokosové nepečené kuličky. Na pomazánku a těsto jsem nakoupila suroviny, ale budeme potřebovat také rohlíky. Prosím, aby každé dítě přineslo do školy jeden rohlík suchý, který nakrájíme a natřeme.

Po našem krátkém vystoupení budeme za zvuku koled společně vyrábět svícen, tzn. prosím, abyste si přinesli pomeranč/jablko, párátka, suché ovoce nebo gumové bombony popř. např. hřebíček a samozřejmě úzkou svíčku.

Pokud budete chtít, můžeme s dětmi ukázat některé aktivity, které nás při výuce moc baví.

Také připomínám, že do středy mají děti přinést knížku pod společný páteční stromeček, aktuálně mám 18 knih tzn. na  6 dětí by es nedostalo.

Pěkný den

LM