V pondělí se žáci 1. A a 9. A společně vydají do Malešického parku. Během dopoledne je čekají sportovní, zábavné i stmelovací aktivity, při kterých budou spolupracovat prvňáčci se svými patrony z deváté třídy. Odchod od školy je plánován na 8:15 hod. Předpokládaný návrat ke škole je kolem 12:30 hod.